Peníze zpět za nákup

 PlnaPenezenka.cz
 Zaregistrujete se na PlnaPenezenka.cz  Prostřednictvím registrace jsme schopni přiřazovat odměny k nákupům registrovaných uživatelů a připisovat je na uživatelské účty. Jak to funguje Vyberete si obchod Na PlnaPenezenka.cz vyhledáte váš oblíbený obchod nebo obchod, kde se chystáte nakupovat. Jak to funguje Objednáte si zboží Přejdete do vybraného obchodu přes tlačítko Přejít do obchodu a provedete nákup, jak jste zvyklí. Tím se návštěva zaeviduje a my můžeme přiřadit odměnu k vašemu uživatelskému účtu. Nákup prosím neodkládejte na později, mohlo by dojít ke ztrátě spojení mezi PlnaPenezenka.cz a obchodem a nepřipíšou se řádně vaše peníze zpět. Jak to funguje Připíšeme vám odměnu Po dokončeném nákupu připíšeme odměnu do 2 pracovních dní na váš uživatelský účet. Odměna bude ve stavu registrovaná. Registrovaná odměna čeká na potvrzení obchodníkem, které získáme od obchodníka během 2 až 60 dní. Odměny potvrzené obchodníkem mohou být ihned zařazeny do vaší příští výplaty. Jak to funguje Výplata odměny Výplatní minimum máme nastavené na pouhou 1 Kč. Své peníze si tedy můžete vybrat kdykoliv. Pokud však s výběrem počkáte alespoň na dosažení 100 Kč z odměn z vašich nákupů, do vaší výplaty automaticky přičteme všechny získané bonusové peníze - odměnu 50 Kč za registraci, odměnu 10 Kč za stažení lištičky do prohlížeče a až 8 000 Kč za doporučení kamarádům. Výplata je rychlá, peníze budete mít na svém bankovním účtu do 3 pracovních dní.

Další možnost, kde Vám vrátí část peněz z nákupu:


Tipli.cz

1. Zaregistrujte se 

Registrace je prvním důležitým krokem na cestě za ušetřenými penězi. Na vašem účtě se vám totiž budou střádat uspořené peníze, které vám budeme moct vyplatit.
2. Vyberte si obchod, ve kterém chcete nakoupit
Další krok je už příjemnější. Vyberete si jeden z více než 300 obchodů v našem seznamu partnerů. Do obchodu přejdete pomocí tlačítka "Získat peníze z nákupu zpět" a dále se chováte stejně jako při běžném nákupu na internetu.
3. Objednejte si zboží
V následujícím kroku si už objednáte zboží přesně tak, jak jste zvyklí. Nemusíte nikde vyplňovat nic navíc. Tím, že do obchodu přejdete přes Tipli, se automaticky požadavek na vrácenou část peněz zaeviduje. Neodkládejte ovšem objednávku na později, mohlo by dojít k přerušení spojení. To by znamenalo i ztrátu nároku na vrácené peníze.
4. Na váš Tipli účet připíšeme vrácené peníze za nákup
Tento krok je celý na nás. Do 48 hodin od nákupu vám na Tipli účet připíšeme peníze, které jste za svůj nákup získali zpět.
5. Na váš bankovní účet vyplatíme ušetřené peníze
Posledním krokem je výplata peněz. O vyplacení peněz můžete požádat kdykoli - i v případě, kdy máte na účtě pouze 1 Kč. V případě bonusových peněz to funguje trochu jinak. To musíte počkat, až našetříte 100 Kč za své nákupy. Bonusové peníze můžete získat za registraci či doporučení Tipli svým kamarádům.
6. Radujte se z vyplacených peněz
Je to jednoduché! U nás žádné háčky nehledejte. Nakupte zboží na internetu a my vám za váš nákup pošleme peníze zpět na účet.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one